Kto ich nie widział, ręka w górę! Ale nie sądzę, że nie mignęły Wam nigdy i nigdzie urocze skądinąd buteleczki mgiełek zapachowych / balsamów do ciała spod szyldu Victoria's Secret.  Ja widuję je regularnie (w przeróżnych wersjach zapachowych, których jest naprawdę cała masa) na mocno poczytnych blogach dwóch zapatrzonych w nie finek. Nic więc dziwnego, że mając przed świętami okazję pt. "i tak kupuję tu coś innego", wzięłam z ciekawości mgiełkę w wydaniu pt. Secret Charm, pozbywszy się tym samym 39 zł.

I rozpoczęła się zabawa w chowanego.

Zapach bowiem, choć świeży i kwiatowy (czyli taki, jakie lubię najbardziej) znika bowiem od razu po rozpyleniu go na cokolwiek. Szukaj wiatru w polu - ja szukałam na sobie, włosach i ubraniach. Zero efektu. Ok, rozumiem, że może nie być trwały, że to mgiełka nie perfuma... Ale tutaj woni po prostu nie ma wcale, a przecież miałam pachnieć!

Dawno nic nie rozczarowało mnie tak bardzo. O ile lepszą inwestycją byłaby kolejna mgiełka IVR lub nawet mniejsza, lecz zdecydowanie trwalsza laseczka mgiełki z Sephory!

Zakup odradzam... Choć nie do końca - mgiełka ładnie prezentuje się na mojej nocnej szafce, jeśli jesteście żądne doznań wizualnych, mogę polecić ją z czystym sumieniem ;)

M.